Kim jesteśmy

Spółkę doradztwa podatkowego KPG & Stryjska tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizując się w obszarach takich jak: prawo spółek i umów w obrocie gospodarczym czy księgowość, kadry i płace, tworzą interdyscyplinarny zespół z wszechstronną wiedzą na temat procesów biznesowych realizowanych w różnorodnych przedsiębiorstwach. Dzięki temu są w stanie dokonać wieloaspektowej analizy sytuacji firmy i wskazać najodpowiedniejszą ścieżkę jej rozwoju.

 

Sensem funkcjonowania spółki doradztwa podatkowego KPG & Stryjska jest zapewnienie klientom komfortu pracy w obszarze ich podstawowej działalności biznesowej – bez konieczności czasochłonnych, samodzielnych analiz otoczenia prawnego. Biorąc na siebie odpowiedzialność za kwestie podatkowe oraz prowadzenie księgowości, kadr i płac, spółka pozwala klientom zająć się generowaniem zysków dla swojej firmy.

 

Dzięki wieloletniej obecności na rynku, KPG & Stryjska Spółka Doradztwa Podatkowego dysponuje know-how bazującym na praktycznych doświadczeniach i oferuje kompleksowe rozwiązania finansowo-prawne. Działając nienagannie, transparentnie i skutecznie, spółka zyskała zaufanie klientów i stała się wiarygodnym partnerem dla organów podatkowych. KPG & Stryjska Spółka Doradztwa Podatkowego cieszy się nieposzlakowaną opinią i wizerunkiem solidnego kontrahenta.

 

KPG & Stryjska Spółka Doradztwa Podatkowego oferuje usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego.

^