Zaufanie Klientów

rzetelność i fachowość

księgowość dolnośląskie, doradztwo podatkowe Wrocław

Biuro rachunkowe Wrocław zatrudnia najlepszych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego. Naszym celem jest dostarczanie klientom porad najwyższej jakości i zorientowanie na ich potrzeby. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci oraz nasze doświadczenie i kompetencje decydują o tym, że zatrudniamy tylko najlepszych.

Poszukujemy osób dynamicznych i samodzielnych, które cenią sobie zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności, posiadają w sobie ukryte talenty, których nie mogą realizować w obecnej pracy, a potrafią tworzyć zgrany zespół i efektywnie w nim pracować. Naszym pracownikom oferujemy wyzwania zawodowe i możliwości samorealizacji oraz szansę zdobycia cennej wiedzy informatycznej i biznesowej.


Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Asystent doradcy podatkowego

Starszy księgowy

Praktykant

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą - prześlij nam swoje CV wraz z listem motywacyjnym
na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.


Asystent doradcy podatkowego

Od kandydatów oczekujemy:
  • minimum rocznego doświadczenia zawodowego w obszarze doradztwa podatkowego (mile widziane dłuższe)
  • praktycznej znajomości polskich przepisów prawa podatkowego
  • umiejetności pracy w zespole
  • zdolności analitycznego myślenia
  • zdolności interpersonalnych

Jesteśmy młodym i prężnie rozwijającym się zespołem profesjonalnych doradców podatkowych i księgowych. Każde dnia dokładamy starań, by godnie reprezentować nasze biuro rachunkowe Wrocław. Świadcząc kompleksowe usługi księgowe dolnośląskie oraz doradztwo podatkowe dolnośląskie z przyjemnością doradzamy najlepsze rozwiązania. Nieustannie poszukujemy najlepszych specjalistów w branży, którzy mają doświadczenie i wysokie kompetencje. Wiemy jak ważny jest personel, dlatego nasz przyszły doradca podatkowy wrocław powinien wykazać się szeroką wiedzą, wieloletnią praktyką, jasnością umysłu i opanowaniem w stresujących sytuacjach. Jeśli wiesz, że Księgowość Wrocław jest Twoim przeznaczeniem – zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych.